D3Soft s.r.o. – Řešení pro Váš růst

Vážení obchodní partneři,

již od založení se věnujeme kompletní podpoře firemních procesů ve všech typech společností - malých, středních i těch největších.

Naše společnost D3Soft s.r.o. má dlouholetou tradicí a je významným dodavatelem informačních systémů a doplňkových služeb.Na trhu s informačními systémy jsme silným partnerem v oblasti implementování CRM a systému pro utilitní společnosti FLEXI IT. Naše vlastní informační systémy vystupují pod jednotnou značkou Leonardo.

Zaměřujeme se také na zákazníky, kteří chtějí řešit informační systém komplexně. Nabízíme jim řešení na míru a s tím spojené služby, které řeší právě jejich specifické požadavky a potřeby.

V rámci našich komerčních služeb nabízíme tvorbu profesionálních webových prezentací včetně souvisejícího e-marketingu.

Provádíme konzultace a odborná školení ve školicím středisku. Zajišťujeme datové integrace na profesionálním datovém centru.Důraz klademe na stálý rozvoj vlastních aplikací, stejně tak se aktivně podílíme na vývoji a rozvoji systémů třetích stran.

Soustřeďujeme silné vývojové týmy poskytující pevné zázemí v oblasti analýzy, programování, metodické a zejména konzultační činnosti
PRODUKTY
REFERENCE
CRM LeonardoMicrosoft DynamicsFLEXI ITE-commerce
D3Soft s.r.o.  EU
D3Soft s.r.o.
Ocelářská 2969/12
703 00 Ostrava-Vítkovice
Česká Republika
2014 ©Všechna práva vyhrazena, D3Soft s.r.o.